Služby

ITALSKÝ CATERING

Pokud jste si oblíbili speciality restaurací Aromi a La Finestra in Cucina, máte nyní jedinečnou možnost využít naší cateringové nabídky a vychutnat si své oblíbené pokrmy v klidu domova, v kanceláři nebo i na nějakém netradičním místě.

Zaměřujeme se převážně na italskou gastronomii. Při přípravě pokrmů hledíme na výběr a čerstvost surovin od našich přímých lokálních dodavatelů ze slunné Itálie. Nabízíme prvotřídní servis propojený s důrazem na dokonalost, kvalitu a pravou italskou pohostinnost.

Il Catering

DÁRKOVÉ KOŠE

Rádi bychom Vám, Vaší rodině, přátelům a obchodním partnerům nabídli možnost věnovat jedinečný italský dárek z bister La Bottega. Připravíme pro vás dárkový koš dle vašeho výběru nebo vám s ním pomůžeme. Podívejte se na naši nabídku dárkových košů na stránkách ebottega.lacollezione.cz.

KUCHAŘSKÉ KURZY

Využijte nabídky uspořádání kuchařského kurzu až pro 16 osob, který může být zajímavou alternativou narozeninové oslavy, firemního večírku či neformálního setkání s obchodními partnery.

Zároveň si můžete vybrat z nabídky kurzů vaření připravených na různá témata. Kurzy probíhají v prostorách školy vaření Laboratorio, v Krocínově ulici pod vedením zkušených lektorů.

Laboratorio
Dárkové poukazy

DÁRKOVÉ POUKAZY

V La Bottega Tusarova vám rádi vystavíme dárkový poukaz na nákup ve všech podnicicích La Collezione. Prostřednictvím voucheru můžete věnovat vašim blízkým večeři či oběd v jedné z našich restaurací nebo večer plný zážitků s našimi kuchaři a sommeliéry v rámci kuchařských kurzů.

Všechny druhy poukázek zakoupíte přímo v našem bistru nebo on-line na našem e-shopu eBottega.cz - můžete platit kartou a poukázku Vám doručíme domů poštou.