Partneři

DēLonghi

www.delonghi.com

Značka De´Longhi je světovým vyslancem italské schopnosti spojovat technologii, styl, kvalitu a inovaci a současně podporovat jedinečný a udržitelný životní styl. Společnost De´Longhi již celé roky vytváří inovativní kategorie produktů a nové produkty, které se ve své době stávají měřítkem

Kenwood

www.kenwoodworld.com

Kenwood je britský výrobce pomocníků do kuchyně s více než 60-ti letou historií. Kuchyňské roboty Kenwood jsou oblíbené nejen v domácnostech, ale i u profesionálů.

Priviliges Services

www.privileges-services.com

Společnost Privileges Services Vám přináší nadstandardní kvalitu předprodejních
a poprodejních služeb při pořízení luxusních vozů  a komplexních služeb s tím spojených. Vysoce profesionální a individuální přístup.

Breezy

www.breezy.cz

V Breezy vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme weby a aplikace, které vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce.

Film United

www.filmunited.cz

Film United se věnuje produkci širokého spektra kvalitních audiovizuálních projektů pro současný trh a spolu se stejně smýšlejícími mezinárodními i domácími partnery přináší skvělé příběhy na plátna kin i na obrazovky.

Topelex
www.likvor.cz

Laboratoř pro likvorologii, neuroimunologii, patologii a speciální diagnostiku, Topelex s.r.o,představuje v ČR ojedinělé multidisciplinární pracoviště zaměřené na laboratorní diagnostiku zejména mozkomíšního moku-likvoru, ale i dalších extravaskulárních tekutin a krve v oborech klinické biochemie, imunologie, mikrobiologie, patologie a cytologie.

Project Reha

www.loveprojectrehab.com

Osobité a designové kousky. Cíl projektu Rehab byl od prvního dne jasný: REHABILITACE od masové, uniformní a stejnaké módy na jedinečné, originální a výrazné kousky, co mají "koule".

Naší inspirací je móda a naším cílem je inspirovat, hýčkat vás, dodat vám nezbytnou energii a také sebevědomí. Zastupujeme prémiové módní značky na českém, slovenském a maďarském trhu.

www.aprea.cz

Rychle se rozvíjející dynamická společnost působící na trhu od roku 2005. Mladý kolektiv profesionálů sledující nejnovější trendy na trhu je připraven splnit požadavky i těm nejnáročnějším klientům z řad soukromých investorů i státních institucí. Specializuje se na architektonické návrhy, projekční činnost a zároveň součástí našeho portfolia je i realizace staveb, inženýrská činnost a technický dozor investora při realizaci staveb.