Nová místnost a zahrádka

29. duben 2014

Vážení přátelé,

protože je pro nás Vaše spokojenost velmi důležitá, vždycky nás nejvíce potěší, když Vám můžeme nabídnout ještě něco navíc. A právě proto jsme rádi, že Vám můžeme oznámit další novinky v nově otevřeném bistru Gastronomica La Bottega di Aromi.

V Gastronomice jsme pro Vás významně rozšířili prostory novou místností uvnitř a zahrádkou. Na zahrádce si u sluncem zalitých stolů s krásným výhledem na žižkovskou věž můžete vychutnat naše delikatesy. Je pro Vás připraveno 34míst a možnost sezení bude i na pohodlných parapetech.

Kromě zahrádky byl rozšířen i stávající interiér. Nová místnost s 24místy k posezení Vás bude lákat se na chvíli zdržet, abyste si užili příjemnou atmosféru s vůní grilovaných kuřat v prostoru, kde na Vás rozmanitost italské kuchyně bude dýchat za každým rohem.

Přijměte naše pozvání do nových prostor, které jsou pro Vás v bistru Gastronomica na adrese Ondříčkova 17, Praha 3 připraveny.

Zapamatujte si první máj letos i jinak, jako den skvělého jídla na místě, u kterého se snažíme především o to, aby bylo pro Vás radostí se sem vracet.

Proto neváhejte a zarezervujte si místo v novém prostoru nebo na zahrádce na telefonu 222 233 811 nebo na e-​mailu aromi@labottega.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Tým Gastronomica La Bottega di Aromi