NOVINKY

ZIMNÍ MENU

Rádi bychom vám představili novinky, které si pro vás připravil šéfkuchař Jakub Čadina a jeho tým. Menu Gastronomiky prošlo velkou proměnou. A jelikož jsme na tastingu měli možnost vše důkladně ochutnat, tak se nebojíme říct, že je to menu, které je hodno nejedné návštěvy. Tak si ho pojďme hezky představit.

PODZIMNÍ MENU

Když se sejde skvělý koncept, tým lidí a ty nejkvalitnější ingredience, tak vznikne takové menu, že se o něm bude ještě dlouze mluvit. Pro hosty našeho italského bistra jsme si připravili menu inspirované podzimem, přírodou a vybranými sezónními surovinami.

STYLOVÉ LETNÍ MENU

V La Bottega Gastronomika se teď vše točí kolem nových chutí. S letní sezónou přicházíme i s novým „fashion“ menu, které následuje aktuální gastronomické trendy a koresponduje se surovinami typickými pro toto období.

OSLADÍME VÁM LÉTO!

Máme pro vás sladké zprávy. Světlo naší vitríny spatřily nové svěží dezerty. Na jaké novinky se můžete těšit ve všech našich La Bottega bistrech vám prozradíme právě teď.

LINKA VS GASTRONOMICA, NA GRILU!

V létě chutná nejlépe venku. Proto pro vás chystáme grilovací párty s pěkně rozpáleným soubojem. Získá si vaše srdce (a talíř) menu od La Bottega Linka nebo Gastronomica?

5 DŮVODŮ, PROČ JE NÁŠ CHLÉB NUMERO UNO!

Upeč třeba chleba... To se možná snadno zpívá, ale upéct opravdu dobrý chleba je stále velký um. Naši zruční pekaři to ale zvládají na jedničku, a to z několika následujících důvodů.