NOVINKY

SOBOTA TROCHU JINAK - IL TEMPO DEL VINO

Znáte to, o víkendu je potřeba zpomalit. Po pracovním týdnu si to přeci zasloužíte. Vezměte kolegy, kamarády nebo třeba souseda a zajděte si na skleničku a něco malého k tomu za speciální cenu. Začínáme s Il Tempo Del Vino!

5 DŮVODŮ, PROČ ZAJÍT DO LA BOTTEGY NA VELIKONOČNÍ MENU

Dny se prodlužují a sluneční paprsky hřejí naše tváře o to déle. Je to jasné, jaro se hlásí! A s ním i první jarní suroviny a důležité svátky - Velikonoce. Jako Italové jim věnujeme patřičnou pozornost a v každé z naší Botteg tak na vás čeká speciální velikonoční menu. Proč na něj zajít? No, pár důvodů máme!

Sůl nad zlato a ta z Mallorky ještě víc

Základem téměr každého jídla je sůl. Už v pohádkách věděli, že je přece nad zlato a u té z Mallorky to platí dvojnásob! Proto si ji nově můžete koupit u nás v Bottegách a solit jako šéfkuchař.

Valentýnská romantika v La Bottega Gastronomica

Láska prochází žaludkem, říká se. A my musíme jedině souhlasit. Ve dvou totiž chutná lépe a láska k dobrému jídlu spojuje. Přijďte se o tom přesvědčit a ochutnat naše speciální valentýnské menu.

Rozpalujeme grill na letní argentiskou párty

Léto bez grilovací párty není létem a jak jinak si ho užít, než v příjemné atmosféře naší žižkovské Gastronomiky! Šéfkuchař Petr Zbojek vytáhl pořádné trumfy, obsahující dobroty z prémiového hovězího a vepřového masa.

Dárek za vysvědčení? Dezert donutello!

Dneska nastal poslední den školní roku a zítra si do škol přijdou žáci a studenti pouze pro vysvědčení. Než se rozutečou směr prázdniny, letní dobrodružství a nové zážitky, připravili jsme pro ně ve všech bistrech La Bottega a bistru restaurace Aromi překvapení.