NOVINKY

STYLOVÉ LETNÍ MENU

V La Bottega Gastronomika se teď vše točí kolem nových chutí. S letní sezónou přicházíme i s novým „fashion“ menu, které následuje aktuální gastronomické trendy a koresponduje se surovinami typickými pro toto období.

OSLADÍME VÁM LÉTO!

Máme pro vás sladké zprávy. Světlo naší vitríny spatřily nové svěží dezerty. Na jaké novinky se můžete těšit ve všech našich La Bottega bistrech vám prozradíme právě teď.

LINKA VS GASTRONOMICA, NA GRILU!

V létě chutná nejlépe venku. Proto pro vás chystáme grilovací párty s pěkně rozpáleným soubojem. Získá si vaše srdce (a talíř) menu od La Bottega Linka nebo Gastronomica?

5 DŮVODŮ, PROČ JE NÁŠ CHLÉB NUMERO UNO!

Upeč třeba chleba... To se možná snadno zpívá, ale upéct opravdu dobrý chleba je stále velký um. Naši zruční pekaři to ale zvládají na jedničku, a to z několika následujících důvodů.

SOBOTA TROCHU JINAK - IL TEMPO DEL VINO

Znáte to, o víkendu je potřeba zpomalit. Po pracovním týdnu si to přeci zasloužíte. Vezměte kolegy, kamarády nebo třeba souseda a zajděte si na skleničku a něco malého k tomu za speciální cenu. Začínáme s Il Tempo Del Vino!

5 DŮVODŮ, PROČ ZAJÍT DO LA BOTTEGY NA VELIKONOČNÍ MENU

Dny se prodlužují a sluneční paprsky hřejí naše tváře o to déle. Je to jasné, jaro se hlásí! A s ním i první jarní suroviny a důležité svátky - Velikonoce. Jako Italové jim věnujeme patřičnou pozornost a v každé z naší Botteg tak na vás čeká speciální velikonoční menu. Proč na něj zajít? No, pár důvodů máme!