náš tým

Riccardo Lucque

RICCARDO LUCQUE


zakladatel La Collezione

Svou gastronomickou kariéru odstartoval v 16-ti letech. Od roku 1993 pobýval devět let v Anglii, pracoval v restauraci Zafferano.
V Londýně se stal výkonným vedoucím šéfkuchařem řetězce pěti italských restaurací. Svoji kariéru přenesl také na nějakou dobu do New Yorku. Od roku 2002 žije v Praze, kam přišel původně jako šéfkuchař restaurace Square. O tři roky později otevřel svoji první restauraci Aromi v Mánesově ulici. Následovala La Finestra in Cucina a bistra La Bottega.

Radek Hasman

Radek Hasman
 

kreativní šéfkuchař La Collezione

Vystudoval střední hotelovou školu a po zakončení studia nastoupil do hotelu Ambasador. Poté pracoval v restauracích Flambé, Bellevue a také v Hotelu Palace. V roce 2002 nastupil jako Chef de Partie do restaurace Square, kde se potkal s Riccardem Lucquem.  Když v roce 2005 Riccardo Lucque otevřel svou restauraci Aromi, stal se Radek jejím šéfkuchařem. Se svým týmem v restauraci Aromi získal sedmkrát po sobě ocenění Michelin Bib Gourmand. Každý rok spojuje příjemné s užitečným a navštěvuje již pravidelně michelinské restaurace v Itálii a v Londýně. V současné době pracuje jako kreativní šéfkuchař La Collezione.

Jana Kindlová

jana kindlová
 

general manager


Původně se připravovala na dráhu pedagoga, nakonec ji však okouzlila gastronomie. Jana již před osmi lety začínala v restauraci Aromi nejprve na pozici helper, poté jako číšník. Její další kroky vedly do Zdenek´s Oyster Bar, kde se zamilovala do ústřic a champagne. Když přišla nabídka stát se manažerkou jednoho z našich bister, neváhala a s radostí tuto velkou výzvu přijala. 

kindlova@labotttega.cz

Jakub Čadina

Radim Gerlich

chef


gerlich@labottega.cz